سخن روز
بهترین فرصت ها اغلب در معمولی ترین موقعیت های زندگی مان به وجود می آید. پس بزرگترین فرصت ها به احتمال زیاد همیشه در دسترس ماست. <هیوز>
ورود به سایت
نام کاربری:
کلمه عبور:
تازه های تکنولوژی
شما اینجا هستید: تازه های تکنولوژی >> ماشین ها و موتورها >> “Gyro” خودروی دو چرخی، با تمامی امکانات مدرن +تصاویر

“Gyro” خودروی دو چرخی، با تمامی امکانات مدرن +تصاویر

چکیده:
پیکنیک همیشه برای آرامش و دور شدن از فضای شهری بوده است و نیاز است تا به هر نحوی که شده این آرامش به وجود آید. اقامت در یک مکان خوب و یا استفاده از منابع طبیعی و گاهی حتی داشتن یک خودروی خوب می تواند این آرامش را در شما ایجاد کند
“Gyro” خودروی دو چرخی، با تمامی امکانات مدرن +تصاویر

 

 

 

 

“Gyro” خودروی دو چرخی است که به تازگی طراحی شده است و به نظر می رسد که می تواند خودرویی پر از آرامش باشد. این خودرو با موتور الکتریکی کار می کند و تمامی امکانات مدرن در آن موجود است. اینترنت بی سیم، بلوتوث، جی پی اس و… تنها بخشی از امکانات این خودرو خواهند بود.

 

 

” Gyro” توانایی آن را دارد که در جهات  مختلف حرکت کند و چرخ های آن انعطاف پذیری خاصی دارد. این خودرو قرار است از یک سیستم کاملا هوشمند رانندگی خودکار برخوردار باشد و در حالت عمودی یا افقی قابلیت حرکت دارد.

بنا به گفته های ” Carlos Pilonieta” که خالق این خودرو است سیستم های آن به گونه ای طراحی شده است که با ورود به فضای سبز و طبیعی به طور خودکار افقی می شود و هوای پاک را به داخل خودرو هدایت می کند و همچنین سیستم راننده خودکار آن روشن می شود. از همین رو تجربه خوبی از مسافرت خارج شهر به افراد داخلش می دهد.

 

 

از نکات جالب این خودرو می توانیم به دوچرخه های آن اشاره کنیم. در حالی که این خودرو بسیار کوچک است اما دو عدد دوچرخه کوهستان در بطن آن جا شده است که می توان از آن ها استفاده کرد.

این خودرو قرار است تا سال ۲۰۲۰ به طراحی پایانی برسد و برای اولین بار وارد بازار شود. طراح آن گفته است این خودرو می تواند برای افرادی که از شهر زیاد خارج می شوند بسیار خوب باشد.

 

 

mahdi akbari در تاریخ ۱۳۹۱/۱۲/۲۴ نوشته است:
besyar AAli
مهدی جهرمی در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۹ نوشته است:
سلام وخسته نباشیدمیگم بهتون آقای سامان موسوی_ امیدوارم درسایه حضرت حق باشید وبرایتان توفبق روزافزون ازحضرت باری تعالا خواستارم چراکه توانسته اید مطالب وتصاویرمفیدی(حداقل به نظره بنده)دراین باب ارائه دهید_ *البته:اگردرکناربرخی موارد توضییحات بیشتری ذکرشودبهتر است. خدانگهدار
نظر شما چیست؟
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر: