سخن روز
نبوغ یک درصدش الهام است. نود و نه درصد دیگرش عرق ریختن و پشتکار است. <ناشناس>
ورود به سایت
نام کاربری:
کلمه عبور:
تازه های تکنولوژی
شما اینجا هستید: تازه های تکنولوژی >> ماشین ها و موتورها >> اختراع هوشمندانه ولوو

اختراع هوشمندانه ولوو

چکیده:
پدر و مادرها می دانند که رانندگی کردن با وجود نوزاد در ماشین چقدر خسته کننده باشد. کمپانی ولوو راهی هوشمندانه پیدا کرده است که به کمک آن می توانید نوزاد خود را به صندلی کنار راننده ببرید و با خیال آسوده تر به رانندگی مشغول باشید. این شرکت در تاریخ 2 ژوئیه در شانگهای چین از صندلی جدید خود به نام XC90 SUV پرده برداری کرد.
اختراع هوشمندانه ولوو

 

 

این مدل صندلی با مدل های قبلی دیگر کاملا متفاوت می باشد. امنیت این صندلی نسبت به مدل های قبلی آن بیشتر شده است. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید این صندلی را می توان به هر طرفی که می خواهید بچرخانید و جلو یا عقب ببرید.

 

 

Tisha Johnsonکه طراح این مدل صندلی می باشد می گوید: این صندلی امنیت نوزاد شما را در ماشین تان بالاتر می برد و همچنین به پدر و مادرها کمک می کند که آسوده تر باشند و بتوانند کنترل بیشتری بر روی فرزند خود داشته باشند. وی در ادامه می گوید: ما بر روی سه مزیت کلیدی آن تمرکز کرده ایم، اولین مزیت آن این است که شکل ارگونومیک آن وارد و خارج کردن نوزاد به ماشین را راحت تر کرده است، مزیت دوم این صندلی این است که طوری طراحی شده که نوزاد می تواند هم با راننده  و هم با سرنشینان عقب ارتباط چشمی داشته باشد، مزیت سوم این مدل صندلی این است که فضای کافی برای ذخیره سازی لوازم کودک مانند پوشک بچه، بطری، دستمال مرطوب، و غیره را فراهم می کند.

 

 

آکادمی متخصصان اطفال آمریکاتوصیه می کند که کودکان زیر سن 2 سال در صندلی عقب قرار گیرند. اینکار این کار احتمال صدمه آنها در هنگام مواجهه با حوادث و تصادفات را کاهش می دهد.این خودروساز سوئدی با نوآوری های ایمنی غریبه نیست. ولوو جز اولین شرکت هایی بود که کمبربند کودک را در عقب ماشین تعبیه کرد.

رضا در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۵ نوشته است:
عالی بود مرسی https://winhome.ir
dararadmanesh در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۳۱ نوشته است:
صندلی کودک .20
کشتزار در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۲۰ نوشته است:
با تشکر از زحمات و مطالب خوب شما جامعترین و بروزترین پایگاه آموزشی کشاورزی در ایران http://keshtzar.com
وکیل دعاوی بانکی در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۲۰ نوشته است:
سلام مطالبتون عالیه موفق باشید
نظر شما چیست؟
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر: